SPORT Vrbovec – Tondach 2:2

0

Bliži se pomalo kraj priprema za nogometaše Vrbovca. Prekjučer su, bez nekolicine standardnih igrača (Jendriš, Gegić, Josip Colarić, Kokot ) odigrali i sedmu, od devet dogovorenih prijateljskih utakmica. Na Sajmištu su snage odmjerili s neugodnim i rastrčanim županijskim ligašem Tondachom iz Bedekovčine.

Završilo je neodlučeno 2-2 (svi su golovi postignuti u 16 minuta prvog poluvremena). Gosti su dva puta vodili, Crveni se brzo vraćali, ali nisu mogli više od toga. Štoviše, Tondachovci su bili i bliži pobjedi, jer su imali još tri-četiri vrlo izgledne prilike.

Trener Bradić nije mogao biti zadovoljan, a do kraja priprema ima još samo dvije provjere; u utorak Vrbovec odlazi u Rakovec, a u subotu „generalku“ igraju s Dubravom na Klaki.

Strijelci: 0-1 Mlinarić (21), 1-1 Pluščec (23), 1-2 R. Jurina (35), 2-2 Franić (37).