Kup NS Vrbovec ponovno Strmcu

0

Nogometaši Strmca iz Bedenice i treći su put zaredom osvojili pobjednički pehar KUP-a Nogometnog središta Vrbovec. Sinoć su u finalu na Gradskom stadionu pred oko 300 gledatelja savladali Lonju 2-1. Tako će Lonjičaki još malo pričekati na ovaj trofej.

Strmec je poveo u 23. minuti (Gradečki), izjednačio je Simonović devet minuta kasnije, a pobjedonosni pogodak za goste iz Bedenice postigao je u 62. minuti Bićan.                Utakmicu je odlično vodila vrbovečka sudačka trojka: Čerkez, Crnčić i Hendak.          Medalje i pehare ekipama su uručili predsjednik NS Vrbovec Nikola Galešić i gradonačelnik Denis Kralj.

Inače, u sklopu proslave Dana grada finale kupa igra se u svim uzrasnim kategorijama. Tako su još u subotu pioniri Vrbovca osvojili pehar, svladavši Rakovec 5-0. Nakon toga, slavili su juniori Zvekovca; pobijedili su svoje vršnjake Vrbovca nakon jedanaesteraca 7-5 (u regularnom dijelu susreta bilo je 4-4).